Automatické sms na mobilu

Čas je komodita, před kterou jsme si všichni rovni. A v množství požadavků které se  množí po telefonu jsou náročné ke zpracování. Když řídíte auto, nebo jste někde v terénu, těžko si zapíšete či zapamatujete, co je Vám řečeno v telefonu. Jedna z cest úniku je přenos většiny požadavků z telefonu na ticketovací systém.  Ukáži Vám jak

1. Spárování zákaznického CRM s mobilním telefonem.

Je dobré používat mozek při tvorbě Vašeho ekosystému a již od začátku mít u každého zákazníka definovaný jeden telefon a jeden  e-mail, který bude jeho autorizovaný kontakt. Podepište si to se zákazníkem vzájemně ve smlouvě a v případě změny údajů apelujte ve VOP, aby zákazník měl povinnost změnu ohlásit nejpozději do 10 pracovních dnů.

Databázi Vašich zákazníků si spárujte s mobilním telefonem. Tuto funkcionalitu Vám umožní třeba Group-Office, který užívá Microsoft ActiveSync protocol. Když Vám bude někdo volat, ihned na telefonu uvidíte o koho jde. Užitečné pro prioritizaci hovorů.

2. VoIP redirect

Poprosil jsem kamaráda  aby mi nastavil jedno VoIP číslo na ústředně, na které když se kdokoliv dovolá, tak se hovor utne a poté se automaticky vygeneruje sms ve smyslu:

CONNECTICA:Vase volani jsme zaregistrovali.Pro rychlejsi vyrizeni  pozadavku nam zanechte vzkaz na http://ticket.connectica.cz nebo na mailu info@connectica.cz

3. GSM redirect

U svého operátora si nastavte pomocí GSM kódů redirect na VoIP číslo po 12 sekundách (tři zazvonění). Jako modelovou ukázku dodávám GSM kódy od T-Mobile, protože to mají hezky zpracované.

Tadá.

Pokud se kdokoliv obrátí na mail, postup je jasně strukturovaný a popsaný pod tímto odkazem.  Jestli máte o službu redirectu zájem, klidně se na mě obraťte na http://ticket.connectica.cz a povíme si více.