Co prinesl rok 2013

Co mi přinesl rok 2013?

Především povědomí o mojí existenci a pár zajímavých komentářů. Zde dodávám shrnutí

Asi nejznámějším příkladem „jednomužného“ virtuálního operátora je Connectica, provozovaná panem Radkem Vymazalem z Prostějova

Pan Jiří Peterka

Zdroj Lupa.cz

 

 

 

 

 

 

 

Snímek obrazovky pořízený 2013-12-29 01:19:23

 

 

Adam Pospíšil

Zdroj: mobil.idnes.cz

 

“Řídí se svým vlastním rozumem, nenechá se znechutit pochybovači a už má přes sto zákazníků. To je Radek Vymazal z Prostějova, který jakožto fyzická osoba provozuje virtuálního operátora, se kterým „si můžete zajít na pivo“

Aleš Pospíšil

Zdroj: mobilmania.cz


“Connectica: sebevědomý virtuál, za kterým stojí živnostník
Co říci závěrem? Connectica v zastoupení Radka Vymazala je zkrátka svá, díky přátelskému a prozákaznickému přístupu (který opravdu funguje) možná i odpustíte některé nepříjemnosti. Nabídka balíčků je pestrá a my si určitě dokážeme představit, že dokáže méně náročné uživatele zaujmout a uspokojit. Vlastně všechny ty, kteří ke svému životu nepotřebují neomezené balíčky a nesmyslně velké FUP limity. Oceňujeme, s jakou vervou se zástupce společnosti pustil do svého ”snu” za lepší pohled na zprostředkovatele tarifních zvýhodnění. Je to zkrátka jiný svět, na který nejsme zvyklí”.

Martin Fajmon

Zdroj: Mobilenet.cz

 

 

“Nemá rád škatulky a odmítá se do nich řadit”

Martina Fojtů

Zdroj: Online.muni.cz

Virtual Connectica

Tímto blogpostem chci poděkovat všem lidem, kteří se podíleli na cestě Connectica snu. Děkuji všem, kteří mi fandí, drží palce a pomáhají.

Také děkuji svým kolegům z WAGu, se kterými jsem mohl být v příjemném pracovním prostředí více než rok a čtvrt do mého odchodu. Hlavně děkuji svému šéfovi Honzovi Ottovi za jeho přístup. Měl jsem toho nejlepšího šéfa na světě.
Velmi si  Vás všech vážím a pokusím se být v roce 2014  lepší.

Mějte krásný Nový rok a nezapomeňte vykročit pravou nohou!

Radek