Užitečné aplikace na ipad – informace

Oceňujete, když se aplikace na ipadu umí integrovat i s Vaším Chrome prohlížečem?

Přemýšlíte nad tím, jak pracovat s těmi informacemi, které Vám svět dodává?

Čtěte dál a nechejte si ode mě poradit pár dalších tipů.

 

1. Instapaper

Mezi všemi aplikace na četbu článků  (Pocket, Readability) kraluje u mě už více než rok Instapaper. Stojí sice pár korun, ale je to asi ta nejlepší aplikace na ipadu, kterou mám vůbec. Více jsem se o tom rozvášnil u Máriova postu v komentářích

Briliantní je synchronizace s Chromem pomocí aplikace chromapaper.

 

2.Podcasty

Místo četby je vhodné občas změnit způsob přijmu nových informací. Vhodnou alternativou je jejich poslech.  S odlišným příjmem informací Vám Pomůže právě tato appka od Applu.

 

3. Toggl

Potřebujete si analyzovat, jak dlouho času trávíte nad činnostmi? Jednoduše otevři a klikni! Bez zbytečného bordela a složitého nastavování.

Tato aplikace Vám pomůže zvýšit efektivitu.  Krom toho, že je dostupná pro ipad, tak ji najdete i v chrome store.

 

4. Quickoffice

Aplikace typu must have.

Bez této appky se horko těžko obejdete, pokud potřebujete nějak obstojně pracovat s formáty jako je doc, ppt, xsl.  Velkou výhodouje synchronizace s mnoha cloudovými službami.

5. Watchlater

Čekujete video na youtube na svém PC a chtěli byste se k němu později vrátit? A co teprve offline se k němu dostat na svém ipadu? Tak s touto appkou už to nebude problém.

 

6. Hootsuite

Potřebujete organizovat obsah na sociálních sítích? Nastavovat čas publikace příspěvků, kontrolovat reakce či vyhodnocovat efektivitu?

Tato apka vše umí. Najdete ji na chrome store a také na appstore

7. Gotasks

To nejlepší na konec. Nejlepší appka pro organizaci  je zde. Je zadarmo, jednoduchá, rychlá a velmi přívětivá. Potřebujete mít ty stejné úkoly v chrome? Není problém. Synchronizujte pomocí této appky.

Ještě hezčí alternativu bych doporučil i Wunderlist.